Bezpečnostní omezení


Areál Tropical Islands je již v provozu, za níže uvedených podmínek a omezení.
Maximální kapacita areálu je momentálně snížena na 50%. 

Příjezd 
Všichni hosté budou požádáni o platné vstupenky nebo rezervace přímo u vjezdu do areálu Tropických ostrovů. Bez nich není vstup do areálu povolen. 

Amazonie - venkovní areál 
Venkovní areál Amazonie je zcela otevřený. 

Autobusová doprava 
Kyvadlový autobus z vlakové stanice na Tropické ostrovy je v provozu . Cestující jsou povinni používat roušku. Hosty rezortu a kempu laskavě žádáme, aby používali své vlastní auto nebo ještě lépe chodili do haly pěšky. 

Divoká řeka
Divoká řeka je otevřena. U vstupu může být trochu delší čekací doba, z důvodu dodržování bezpečné vzdálenosti. 

Hosté ve venkovním kempu
Stejně jako u všech ostatních ubytovaných hostů - pro hosty kempu neexistují žádná omezení týkající se vstupu na Tropické ostrovy. Toalety v kempu jsou otevřené. Vzhledem k předpisům o vzdálenosti a prodlouženým dezinfekčním intervalům může být trochu delší čekací doba. 

Jungle Splash 
Dětská atrakce Jungle Splash je otevřena, ale ne všechny skluzavky jsou k dispozici. 

Posilovna 
Fitness klub je otevřený. Samozřejmě i zde platí předpisy o vzdálenosti, takže je povoleno maximálně 6 osob současně.  

Prodejna ve venkovním kempu
Malý supermarket v kempu je z důvodu renovací v současné době stále uzavřen až do 15. srpna. Nejbližší nákupní možností je REWE na ulici 4A, 15938 Golßen, asi 12 km daleko. Buďte opatrní, na ulici jsou rychlostní kamery.  

Recepce v kempu / Prázdninových domů 
Vzhledem k tomu, že v současné době budujeme novou recepční budovu a provádějí se úpravy stávající recepce, proběhne check-in a check-out pro hosty kempu a hosty rekreačních domů v Camp Clubu, přímo za vstupem do kempu. Cesta k recepci je vyznačena.

Restaurace
Obecně jsou otevřeny tyto restaurace a bary:
- Palm Beach - à la carte
- Sawadee 
- Mondial
- Zambezi - provoz baru
- Tropical Garden - provoz baru  
- Borneo
- Bora Bora
- Aroi Dee
- občerstvení v AMAZONII (v závislosti na počasí)
- Tropino Schiff

Všechny restaurace a bary zavírají v 22:00 

Sauny 

Provoz saun je povolen pouze pro sauny s teplotou 80 ° C nebo vyšší, parní sauny zůstávají uzavřené, tj. tři ze sedmi saun nejsou k dispozici (dvě v kaňonu Alcantara a chrám Elefanta).
Protože kapacity jednotlivých saun jsou také omezené, je využití sauny vyhrazeno pro ubytované hosty.
Visací křesla a houpací sítě v sauně jsou bohužel zavřené. 

Skříňky
Regulace vzdálenosti alespoň 1,5 metru se vztahuje i na celou oblast šaten. Z tohoto důvodu jsou skříňky primárně vyhrazeny pro denní hosty.
Z kapacitních důvodů můžeme nabídnout hostům ubytovaným v resortu pouze jednu skříňku na pokoj, stan nebo mobilní domek. To platí také v případě dne Vašeho odjezdu. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.  

Tropino Kids Club 
Dětský klub Tropino je otevřený, pouze míčový bazén zůstává uzavřený. V závislosti na oficiálních předpisech si vyhrazujeme právo uzavřít oblast Tropino. Disco pro děti, líčení pro děti, honba za pokladem atd. zatím nelze nabídnout. V současné době pracujeme na alternativách. 

Tobogány
Věž ke skluzavkám je otevřená, bohužel Power-Turbo tobogán a skluzavka pro jízdu na pneumatice musejí zůstat uzavřeny. Skluzavky na laguně zůstávají v provozu. 

Vzdálenostní předpisy
Platí obvyklá pravidla, tj. minimální vzdálenost 1,5 metru. V souladu s tím jsou takto také nastavena lehátka, stoly a židle, a také jsou nové vyznačeny bezpečností značky na podlaze a další. Žádáme naše hosty, aby přísně dodržovali tato pravidla a prováděli další kontroly. Prosíme, řiďte se pokyny našich zaměstnanců.   

Způsob placení
Žádáme Vás o platbu kartou.