Čtyřlůžkové stany

Kemp je obklopený tropickou vegetací a exotickou přírodou. Stany jsou postaveny na jemném písku a jsou vybaveny matracemi, dekami a polštáři včetně povlečení. Stany mají nádech dobrodružství pro děti a jsou šetrné k vaší peněžence.

v ceně balíčku je zahrnuto:

  • vstupné do Tropické zážitkové krajiny až pro 4 osoby na 2 dny
  • 1x nocleh ve čtyřlůžkovém stanu
  • 1x snídaně pro čtyři osoby formou švédských stolů v restauraci Sawadee
  • děti do 5,99 let zdarma bez nároku na lůžko (se třemi platícími osobami), ceny pro kombinace 2 dospělí + 1 dítě a další kombinace na vyžádání
  • tobogány, Amazonie, dětský klub Tropino

v ceně není zahrnuto:

  • další placené atrakce (sauny, fitness centrum, minigolf, masáže, solárium, horkovzdušný balon)
  • stravování (kromě snídaně)

Storno podmínky:

Při zrušení do 7 dnů před příjezdem se storno nepočítá (vyjma speciálních nabídek - zde je stornopoplatek počítán vždy). Při zrušení 6-4 dny před příjezdem je storno 40 % a v době 3-0 dnů před příjezdem 60 %. Je možný bezplatný přesun na jiný termín (nutno oznámit min. 2 dny před původním termínem odjezdu). Je možné se u nás pojistit proti stornu - nabízíme cestovní pojištění od ERV pojišťovny. Sjednejte si toto pojištění při zakoupení zájezdu a vyhnete se tak případným nepříjemnostem při zrušení zájezdu nebo při pojistné události během vašeho pobytu v Německu. Komplexní pojištění stojí 290 Kč pro dospělou osobu a 145 Kč pro dítě - pro pobyt do 5 dnů. Bližší info v naší kanceláři.

Rezervace ubytování: vzhledem ke storno podmínkám Tropical Islands je nutné zarezervovat a uhradit ubytování minimálně týden před samotným odjezdem. Rezervace nefunguje na principu online systému. Děkujeme za pochopení. 


Upozornění - fauna a flora

Stany uvnitř v hale jsou umístěny v blízkosti deštného pralesa, který je největším deštným pralesem na světě, umístěným uvnitř v hale. Tento prales je udržován bez používání chemikálií. Aby se udržela přírodní rovnováha, žijí zde nejrůznější brouci (např. Periplaneta Australiasie - surinamský šváb), kteří např. požírají můry z banánovníku. Tito švábi nemají nic společného s klasickými domácími šváby, které zde v žádném případě nenajdete, a nejsou ani nijak nebezpeční. Jejich počet je kontrolován opět přírodní cestou - jsou potravou pro pávy, zlaté bažanty, křepelky nebo gekony.

Čtyřlůžkový stan - základní balíček pro 2 dospělé a 2 děti 

(6-14 let)

250 €

Čtyřlůžkový stan - základní balíček vč. vstupu do saun 

276 €

Poptávka termínu

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Prosím uvádějte v rezervaci případný věk dětí. Děkujeme.


Dovolujeme si upozornit, že od 1.března 2018 jsme přešli na nový systém rezervací ubytování v Tropical Islands. Tato změna má následek více ubytovacích kapacit a nový ceník.

Dovolujeme si upozornit, že toto jsou pouze základní ceny. Konečné ceny se vždy odvíjejí od aktuální obsazenosti Tropical islands. V oblíbené termíny (hlavně sobota a prázdniny) ceny prudce rostou,naopak v předstihu lze získat výhodnější cenu). Konečná cena Vám bude vždy písemně potvrzena na Váš email.

Pokud chcete ubytování rovnou rezervovat, napište do poznámky rovnou Vaši adresu (bez ní není možné rezervovat). Rezervaci lze bezplatně stornovat maximálně týden před odjezdem.