Dárkové vouchery


Vánoce a zimní období jsou na cestě, udělejte radost svým blízkým a pošlete je vyhřát se do tropického ráje!


Dovolujeme si upozornit, že k 1.březnu 2018 přecházíme na nový systém rezervací ubytování v Tropical Islands. Tato změna bude mít následek více ubytovacích kapacit a nový ceník. Stávající ceny jsou platné do 28.2.2018 do 12:00. Pozdější objednávky již budou za nové ceny. Nový ceník bude zaktualizován během několika dní - cenu Vám ale na vyžádání vždy rádi sdělíme. Děkujeme za pochopení.


Hodnotové vouchery

Hodnotové vouchery v hodnotě 10, 20, 50 a 100 € mají platnost 3 roky od data nákupu a je možné je použít k úhradě vstupu, ubytování a dalších služeb přímo na místě.


Pobytové vouchery

Voucher na ubytování se kupuje bez data pobytu a jeho platnost je 1 rok. Rezervace pobytu si obdarovaný dělá sám dle jeho časových preferencí opět přes naše stránky.  

Jelikož možnosti ubytování jsou v Tropical Islands velmi různorodé, nabízíme Vám níže ty Vámi nejoblíbenější: 

  • Dobrodružná noc ve stanu 
  • Pohodlná noc v pokoji Comfort
  • Voucher dle vlastních požadavků 

Ceny ubytování najdete níže - cena je kalkulována pro pobyt 2 dospělé osoby a 2 děti (6-14 let) a pro období vysoké sezóny.

  V případě, že máte zájem o nízkou sezónu, máte děti v rozdílném věku, chcete ubytování pro jiný počet osob, máte zájem o luxusnější ubytování (pokoje Premium) či Vás zajímá ubytování venku z areálu (mobilní domky), prosím napište nám své požadavky do poslední možnosti ,,Voucher dle vlastních požadavků,, a my Vám uděláme cenovou kalkulaci na míru.

Více informací o jednotlivých typech ubytování najdete v sekci ,,Ubytování,, na našich stránkách.

 

Voucher - hodnotový

10, 20, 50, 100 €

Voucher -  Dobrodružná noc ve stanu 

222 €

Voucher - Pohodlná noc v pokoji Comfort

362 €

Voucher - dle vlastních požadavků

Dle požadavkuDovolujeme si upozornit, že k 1.březnu 2018 přecházíme na nový systém rezervací ubytování v Tropical Islands. Tato změna bude mít následek více ubytovacích kapacit a nový ceník. Stávající ceny jsou platné do 28.2.2018 do 12:00. Pozdější objednávky již budou za nové ceny. Nový ceník bude zaktualizován během několika dní - cenu Vám ale na vyžádání vždy rádi sdělíme. Děkujeme za pochopení.

Poptávka

 Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.