Dvoulůžkové pokoje


Dvoulůžkové pokoje typu Premium jsou komfortně zařízeny, vybaveny klimatizací, sprchou s WC, minibarem (zdarma), kávovarem a televizí. Hostům jsou k dispozici ručníky a osušky.


Dvoulůžkové pokoje typu Comfort jsou moderní pokoje hotelového typu. Jsou vybaveny stejně jako pokoje Premium, ale nemají klimatizaci. Pokoje jsou umístěny za dětským klubem Tropino v části nazvané Ostflügel, jsou postavené mimo halu a s halou propojeny krytým průchodem. Mají okna vedoucí z haly ven.


V ceně balíčku je zahrnuto:

  • vstupné do Tropické zážitkové a saunové krajiny pro 2 dospělé osoby
  • 1x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji
  • 1x snídaně pro dvě osoby formou švédských stolů v restauraci Sawadee
  • volný vstup do fitness centra a na tobogány po celou dobu pobytu
  • děti do 5 let zdarma bez nároku na lůžko, cena pro kombinaci dospělý a dítě na vyžádání

V ceně není zahrnuto:

  • další placené atrakce (minigolf, masáže, solárium, horkovzdušný balon)
  • stravování (kromě snídaně)

Storno podmínky:

  • Při zrušení do 14 dnů před příjezdem se storno nepočítá (vyjma speciálních nabídek - zde je stornopoplatek počítán vždy). Při zrušení 13-7 dnů před příjezdem je storno 50% a v době 6-0 dnů před příjezdem 80%. Je možné se u nás pojistit proti stornu - nabízíme cestovní pojištění od ERV pojišťovny. Sjednejte si toto pojištění při zakoupení zájezdu a vyhnete se tak případným nepříjemnostem při zrušení zájezdu nebo při pojistné události během vašeho pobytu v Německu. Komplexní pojištění stojí 290 Kč pro dospělou osobu a 145 Kč pro dítě do 12 let - pro pobyt do 5 dnů. Bližší info v naší kanceláři.
Rezervace ubytování: vzhledem ke storno podmínkám Tropical Islands je nutné zarezervovat a uhradit ubytování nejpozději 14 před samotným odjezdem. Rezervace nefunguje na principu online systému. Děkujeme za pochopení. 

Dvoulůžkový pokoj Premium -základní balíček 

 od 7560 Kč

Dvoulůžkový pokoj Comfort - základní balíček

od 6480 Kč

Poptávka termínu

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Prosím uvádějte v rezervaci případný věk dětí. Děkujeme.

Dovolujeme si upozornit, že toto jsou pouze základní ceny. Konečné ceny se vždy odvíjejí od aktuální obsazenosti Tropical islands. V oblíbené termíny (hlavně sobota a prázdniny) ceny prudce rostou,naopak v předstihu lze získat výhodnější cenu). Konečná cena Vám bude vždy písemně potvrzena na Váš email.  

Pokud chcete ubytování rovnou rezervovat, napište do poznámky rovnou Vaši adresu (bez ní není možné rezervovat). Rezervaci lze bezplatně stornovat maximálně 14 dní před odjezdem.