Mobilní domky

Mobilní domky (mobile homes) jsou perfektní volbou pro všechny, kteří chtějí navštívit Tropical Islands a zároveň se podívat i po okolí. A nejen pro ty. Kemp je od haly vzdálen 1 km a je tak dobře dostupný - autem, bezplatným shuttle busem nebo krátkou procházkou (cca 20 minut). Mobilní domky zaručují pohodlné ubytování až čtyřem dospělým osobám v klidném prostředí uprostřed borovicového lesa. V kempu je k dispozici obchod se základními potřebami, bistro, prádelna nebo dětské hřiště.

Mobilní domky jsou vytápěné a ubytování je tak možné po celý rok. Obytná plocha je 35 m2, jsou zde dvě dvoulůžkové ložnice, WC, sprcha, obývací kuchyně (lednička, myčka, sporák, dřez, mikrovlnná trouba s grilem, kávovar, varná konvice a toustovač. K dalšímu vybavení patří televize, bezplatná WLAN síť a zařízená terasa s venkovním grilem.

Minimální pobyt je 2 noci, v ceně je již zahrnuto kombi vstupné do Tropical Islands po celou dobu pobytu (můžete přicházet a odcházet jak často budete chtít). Domky jsou k dispozici v den nástupu od 16 hodin (do Tropical Islands můžete ale již přijet ráno), v den odjezdu je nutno je vyklidit do 10 hodin. V ceně je již dále zahrnut závěreční úklid. Všechny domky jsou NEKUŘÁCKÉ !!!!

V ceně je zahrnuto:

2x nocleh v mobilním domku až pro 4 osoby

kombinované vstupné pro 4 osoby na tři dny

vstupné na tobogány, dětské hřiště Tropino, venkovní areál Amazonie

bezplatná WLAN sít v kempu

bezplatné parkování v kemu a před halou Tropical Islands

závěrečný úklid

lůžkoviny, povlečení, ručníky, spotřeba energií

Příplatky (platí se až na místě):

dětská postýlka: 10 Euro / pobyt

přístýlka dítě do 4-5 let + 20 Euro/ 1 noc

přistýlka dítě 6-14 let + 35 Euro/ 1 noc

přístýlka dospělá osoba + 35 Euro/ 1 noc

Storno podmínky: Při zrušení do 7 dnů před příjezdem se storno nepočítá (vyjma speciálních nabídek - zde je stornopoplatek počítán vždy). Při zrušení 6-4 dny před příjezdem je storno 40 % a v době 3-0 dnů před příjezdem 60 %. Je možný bezplatný přesun na jiný termín (nutno oznámit min. 2 dny před původním termínem odjezdu). Je možné se u nás pojistit proti stornu - nabízíme cestovní pojištění od ERV pojišťovny. Sjednejte si toto pojištění při zakoupení zájezdu a vyhnete se tak případným nepříjemnostem při zrušení zájezdu nebo při pojistné události během vašeho pobytu v Německu. Komplexní pojištění stojí 290 Kč pro dospělou osobu a 145 Kč pro dítě - pro pobyt do 5 dnů. Bližší info v naší kanceláři.

Rezervace ubytování: vzhledem ke storno podmínkám Tropical Islands je nutné zarezervovat a uhradit ubytování minimálně týden před samotným odjezdem. Rezervace nefunguje na principu online systému. Děkujeme za pochopení. 

Mobilní domek pro 2 osoby (je jich pouze velmi omezený počet)

   od 10 100 Kč

Mobilní domek pro 4 osoby

od 12 420 Kč 

Mobilní domek pro 6 osob


Ceny jsou pouze informativní. Konečná cena Vám bude potvrzena mailem - odvíjí se od termínu.

od 14 100 KčPoptávka termínu

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Prosím uvádějte v rezervaci případný věk dětí. Děkujeme.

Dovolujeme si upozornit, že toto jsou pouze základní ceny. Konečné ceny se vždy odvíjejí od aktuální obsazenosti Tropical Islands. V oblíbené termíny (hlavně sobota a prázdniny) ceny prudce rostou,naopak v předstihu lze získat výhodnější cenu). Konečná cena Vám bude vždy písemně potvrzena na Váš email. 

Pokud chcete ubytování rovnou rezervovat, napište do poznámky rovnou Vaši adresu (bez ní není možné rezervovat). Rezervaci lze bezplatně stornovat maximálně týden před odjezdem.