Novasol

Nerušená dovolená mezi čtyřmi stěnami vlastního domu - a tropy přímo přede dveřmi: v našich útulných rekreačních domech si tento sen můžete splnit.

Přímo vedle budovy Tropical Islands Dome se nachází rekreační osada NOVASOL - mezi unikátním dešťovým pralesem a chráněnou oblastí Spreewald stojí 46 světlých a kvalitních rekreačních domů ve skandinávském stylu, každý s příjemnými krbovými kamny, plně vybavenou kuchyní a velkorysou terasou. K tropickému akvaparku Tropical Islands dojdete pohodlnou desetiminutovou procházkou.

Všechny rekreační domy Tropical Islands v rekreačním parku Tropical Islands Resort jsou kvalitně vybaveny: samozřejmostí je TV a přehrávač DVD, každý rekreační dům má klimatizaci a v obývacím pokoji krbová kamna, která se zvláště během chladnějších měsíců postarají o příjemnou atmosféru. Dřevo můžete zakoupit až na místě! Pro naše malé hosty je samozřejmě připravena dětská postýlka a židlička. Povlečení a ručníky si můžete přivézt s sebou nebo je možné si toto vybavení rovněž pronajmout až na místě.

Typ Marco Polo pro 4+2 osobyTento útulný rekreační dům nabízí dostatek místa pro čtyři osoby: na ploše 57 m² najdete téměř všechno, co si lze přát. Plně vybavená kuchyň

rekreačního domu Tropical Islands přímo vybízí ke společnému kuchařskému umění. V obývacím prostoru s jídelním koutem je dost místa pro posezení u hřejících krbových kamen. Jako možná přistýlka ke dvěma ložnicím slouží rozkládací pohovka v obývacím pokoji, takže i šest osob se do tohoto rekreačního domu pohodlně vejde. Pozemek má nejméně 600 m².
Typ Christoph Columbus pro 4+2 osoby
Tento rekreační dům Tropical Islands o velikosti 68m² nabízí zejména vlastní saunu. Zde se můžete uvolnit v naprostém soukromí, aniž byste museli dům i na nepatrnou chvilku uvolnit. K dispozici jsou opět dvě ložnice + dvě extra místa na spaní v obývacím pokoji a tedy spousta místa až pro šest hostů. Velká terasa je částečně zastřešena, takže vás krátký letní déšť nebude při grilování vůbec rušit.
Typ James Cook pro 6+2 osoby
Tyto rekreační domy Tropical Islands se hodí i pro větší rodiny nebo skupiny. Pozemek o velikosti 1000m² garantuje soukromí a nabízí mnoho prostoru pro děti a jejich nejrůznější hry. Luxusní koupelna láká díky vířivé vaně a sauně k nerušenému wellnes odpočinku uvnitř čtyř vlastních stěn. V tomto rekreačním domě může s ohledem na tři ložnice a dvě dodatečná místa na spaní v obývacím pokoji strávit báječnou dovolenou až 8 osob!

  • Příjezd je možný každý den v týdnu! Chcete-li strávit v rekreačním domě Tropical Islands pouze dva dny, můžete přijet jen na víkend nebo chcete-li si užít "tropy" celý týden, zaknihujete si celý týdenní pobyt. Minimální délku pobytu představují alespoň 2 přenocování.

Vstup do Tropical Islands mají všichni, kteří si objednají NOVASOL rekreační dům, zcela zdarma!

  • to každý den - kromě dne odjezdu. Areál můžete libovolně opouštět a zase se vracet - kolikrát denně budete chtít. Bezplatný vstup platí již od 11:00 v den příjezdu a po všechny další dny pobytu kromě dne odjezdu. I když klíče od vašeho rekreačního domu Tropical Islands můžete dostat v den příjezdu až od 15.00 - tropický ráj je vám v den příjezdu k dispozici již od 11: 00 hodin a samozřejmě zcela zdarma. Klidně tedy přijeďte již dopoledne!

Cena zahrnuje:

pronájem vybraného domku na dvě noci

vstup do Tropical Islands po celou dobu pobytu (kromě dne odjezdu)

Cena nezahrnuje:

závěrečný úklid (1.864 Kč)

vratná kauce (5.100 Kč)

ložní prádlo a povlečení (311 Kč za set)

spotřeba energií a vody (bude odečteno z kauce)
Pobyt na dvě noci vč. vstupného do Tropical Islands

pobyt nezahrnuje závěrečný úklid, lůžkoviny a kauci
od 10.127 Kč

Poptávka termínu

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.