Přírodní domky

Relaxujte a užívejte si přírody všude kolem - díky mimořádně velkým panoramatickým oknům nebo z terasy svého přírodního domu.

Přírodní domky (nature homes) jsou prostornější a mají druhou koupelnu, nabízející vysokou úroveň pohodlí pro rodiny a více soukromí pro přátele nebo obchodní partnery.
Kemp je od haly vzdálen 1 km a je tak dobře dostupný - autem, bezplatným shuttle busem nebo krátkou procházkou (cca 20 minut). V kempu je k dispozici obchod se základními potřebami, bistro, prádelna nebo dětské hřiště.

Přírodní domky jsou vytápěné a ubytování je tak možné po celý rok. Obytná plocha je cca 45 m2, jsou zde dvě dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny s WC, obývací pokoj s kuchyní (lednička, myčka, sporák, dřez, mikrovlnná trouba s grilem, kávovar, varná konvice a toustovač). K dalšímu vybavení patří televize, bezplatná WLAN síť a zařízená terasa s venkovním grilem.

Minimální pobyt je 2 noci, v ceně je již zahrnuto kombi vstupné do Tropical Islands po celou dobu pobytu (můžete přicházet a odcházet jak často budete chtít). Domky jsou k dispozici v den nástupu od 16 hodin (do Tropical Islands můžete ale již přijet ráno), v den odjezdu je nutno je vyklidit do 10 hodin. V ceně je již dále zahrnut závěrečný úklid. Všechny domky jsou NEKUŘÁCKÉ!!

V ceně je zahrnuto:

 • 2x nocleh v mobilním domku až pro 4-6 osob
 • kombinované vstupné pro 4-6 osob na tři dny
 • vstupné na tobogány, dětské hřiště Tropino, venkovní areál Amazonie
 • bezplatná WLAN sít v kempu
 • bezplatné parkování v kemu a před halou Tropical Islands
 • závěrečný úklid
 • lůžkoviny, povlečení, ručníky, spotřeba energií

Příplatky (platí se až na místě):

 • dětská postýlka: 10 Euro/pobyt
 • přistýlka dítě do 4-5 let + 20 Euro/1 noc
 • přistýlka dítě 6-14 let + 35 Euro/1 noc
 • přistýlka dospělá osoba + 35 Euro/1 noc

Storno podmínky: Při zrušení do 14 dnů před příjezdem se storno nepočítá (vyjma speciálních nabídek - zde je stornopoplatek počítán vždy). Při zrušení 13-7 dnů před příjezdem je storno 50% a v době 7-0 dnů před příjezdem 80%. Je možné se u nás pojistit proti stornu - nabízíme cestovní pojištění od ERV pojišťovny. Sjednejte si toto pojištění při zakoupení zájezdu a vyhnete se tak případným nepříjemnostem při zrušení zájezdu nebo při pojistné události během vašeho pobytu v Německu. Komplexní pojištění stojí 290 Kč pro dospělou osobu a 145 Kč pro dítě do 12 let - pro pobyt do 5 dnů. Bližší info v naší kanceláři.

Rezervace ubytování: vzhledem ke storno podmínkám Tropical Islands je nutné zarezervovat a uhradit ubytování nejpozději 14 dní před samotným odjezdem. Rezervace nefunguje na principu online systému. Děkujeme za pochopení.

Přírodní domek pro 4 osoby                                                                      od 9 990 Kč

Přírodní domek pro 6 osob                                                                      od 11 880 Kč

Ceny jsou pouze informativní. Konečná cena Vám bude potvrzena mailem - odvíjí se od termínu.

Poptávka termínu

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Prosím uvádějte v rezervaci případný věk dětí. Děkujeme.

Dovolujeme si upozornit, že toto jsou pouze základní ceny. Konečné ceny se vždy odvíjejí od aktuální obsazenosti Tropical Islands. V oblíbené termíny (hlavně sobota a prázdniny) ceny prudce rostou,naopak v předstihu lze získat výhodnější cenu). Konečná cena Vám bude vždy písemně potvrzena na Váš email.

Pokud chcete ubytování rovnou rezervovat, napište do poznámky rovnou Vaši adresu (bez ní není možné rezervovat). Rezervaci lze bezplatně stornovat maximálně 14 dní před odjezdem.